وزیر جهاد کشاورزی گفت:

به دنبال مطالبات کارکنان وزارت جهاد کشاورزی خواهیم بود

به دنبال مطالبات کارکنان وزارت جهاد کشاورزی خواهیم بود
وزیر جهاد کشاورزی گفت::تمام دغدغه ما این است که بتوانیم فشار موجود بر کارکنان وزارت جهاد کشاورزی را کاهش دهیم.
: 4180

به گزارش کشاورزان پرس به نقل از ایرنا، « سیدجواد ساداتی‌نژاد » در نشست صمیمانه با نمایندگان کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با موضوع حقوق و رفاهیات‏، افزود: کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در این شرایط اقتصادی از نظر مالی به شدت تحت فشار هستند و ما در دولت و مجلس هر چه در توان داریم انجام داده و خواهیم داد تا بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

 وزیر جهاد کشاورزی افزود: نامه‌نگاری‌ها با مجلس هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده و طبق قانون مجلس شورای اسلامی، دست دولت هم بسته است اما در بخش داخلی و با املاک وزارتخانه باید در زمینه بیمه و کمک رفاهی به کارکنان اقدام کنیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر برای اعتبارات بخش کشاورزی در سال آینده در مجلس در حال بحث هستیم و در دولت هم به دنبال مطالبات کارکنان وزارت جهاد کشاورزی خواهیم بود.

ساداتی نژاد گفت: مشکل تامین مالی تعاونی‌های مسکن کارکنان باید برطرف شود و تمام دغدغه ما این است که بتوانیم فشار موجود بر کارکنان وزارت جهاد کشاورزی را کاهش دهیم.

در این نشست در رابطه با مسائلی اعم از تفاوت احکام حقوقی وزارت جهاد کشاورزی با سایر وزارتخانه‌ها، افزایش فوق‌العاده ویژه تا ۵۰ درصد، قانون فوق‌العاده تسری به صورت خاص برای دامپزشکی، اصلاح ضریب سختی کار، تفاوت پرداخت اضافه‌کاری‌ها در سازمان‌های جهاد کشاورزی در استان‌ها، رفع مشکل مسکن ملی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و عدم تعلق سختی کار در مراکز استانی بحث و گفتگو شد.

رفتن به بالا