تبلیغات در سایت: 09921616143

اهم اخبار

هدفگذاری صادرات فناوری‌های نوین به بازار آمریکای لاتین

هدفگذاری صادرات فناوری‌های نوین به بازار آمریکای لاتین

رییس کمیسیون دانش بنیان و استارتاپ اتاق مشترک ایران و برزیل گفت: در نظر داریم تا برنامه ای راهبردی را در کنار بخش های خصوصی و دولتی برای ورود با بازار بزرگ آمریکای لاتین در حوزه صادرات فناوریهای نوین و استارتاپی داشته باشیم .

ادامه مطلب
 کسب مجوز نخستین پارک تخصصی علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی

کسب مجوز نخستین پارک تخصصی علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی

رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از کسب مجوز نخستین پارک تخصصی علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی در استان البرز با هدف تقویت شرکت‌های دانش بنیان، توسعه فناوری و تسهیل فرآیند تولید در این بخش خبر داد.

ادامه مطلب
نوآوری

همکاری بین‌المللی در زمینه توسعه فناوری حوزه باغبانی شکل گرفت

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی سلسله رویدادهای بین المللی حوزه کشاورزی ایران - هلند را با مشارکت دانشگاه واخنینگن این کشور و با هدف توسعه فناورانه حوزه باغبانی در اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌کنند.

ادامه مطلب
اکوسیستم صندوق نوآوری

اجرای طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری با شتابدهنده‌ها/رویداد "پیوند" برگزار می‌شود

مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از اجرای طرح هم سرمایه‌گذاری با شتابدهنده‌ها خبر داد و گفت: در این راستا رویداد استارت‌آپی "پیوند" را به منظور تامین مالی تیم‌های فناور استارت‌آپی برای بهره‌مندی از مزایای این نهادها در هفته آینده برگزار خواهیم کرد.

ادامه مطلب
رونمایی از طرح های تامین مالی نوین مسکن با حضور نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و محمد کبیری

رونمایی از طرح های تامین مالی نوین مسکن با حضور نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و محمد کبیری

به گزارش کشاورزنا به نقل از روابط عمومی مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران : آیین رونمایی از طرح های تامین مالی نوین مسکن با حضور امیرحسین قاضی زاده، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و محمد کبیری، معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در محل مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران «منتا» برگزار شد.

ادامه مطلب
«سامانه مانیتورینگ آفت‌کش‌های سازمان حفظ نباتات کشور» رونمایی شد

«سامانه مانیتورینگ آفت‌کش‌های سازمان حفظ نباتات کشور» رونمایی شد

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، گفت: مدیریت مناسب برای جلوگیری از ورود برخی از آفت‌کش‌های پرخطر، توسعه متوازن آفت‌کش‌ها و رسیدن به‌موقع آفت‌کش به دست مصرف‌کننده نهایی از دلایل راه‌اندازی سامانه مانیتورینگ آفت‌کش‌های سازمان حفظ نباتات کشور» است.

ادامه مطلب
فائو

همکاری فائو و ایران برای تقویت نوآوری در نظام‌های کشاورزی و غذایی کشور

فائو با تأسیس یک مرکز نوآوری کشاورزی، از تقویت ظرفیت ملی ایران در دستیابی به رویکردهای بدیع و نوآورانه جهت رسیدگی به چالش‌های فزاینده مرتبط با امنیت غذا و تغذیه حمایت می‌کند.به گزارش کشاورزنا به نقل از ایانا و به نقل از سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد(فائو)، فائو با همکاری نزدیک سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و با هدف تقویت ظرفیت ملی ایران در رسیدگی به چالش‌های در حال ظهور در زمینه امنیت غذایی و تغذیه، بهره‌وری کشاورزی و حفاظت از محیط زیست، اولین گام لازم را برای تأسیس مرکز نوآوری کشاورزی (FAO-Iran i-Lab) در کشور عملیاتی کرد

ادامه مطلب
اینترنت _

عدالت ارتباطی با ایجاد زیرساخت‌های اینترنت پرسرعت در روستاها

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس با بیان اینکه اینترنت پرسرعت در روستاها به عنوان یک ابزار قدرتمند مجموعه متنوعی از منابع و خدمات را در دسترس روستاییان قرار می‌دهد، هدف از اجرای طرح‌هایب چون ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی را محرومیت زدایی، رونق اشتغال و عدالت ارتباطی عنوان کرد.

ادامه مطلب
دامداری هوشمند

جایگاه دامپروری هوشمند در افزایش بهره وری

با رشد جمعیت نیازهای مصرفی در چند دهه آینده رشد چشمگیری خواهد داشت با توجه به این مسئله، نیازهای غذایی نیز به همان نسبت افزایش می‌یابد نیاز به استفاده از تکنولوژی‌ های نوین در جهت ارزیابی فعالیت و الگوهای رفتاری دام ها در مدیریت کارآمد و ارتقاء بازده اقتصادی مجموعه بیش از پیش احساس می‌شود.

ادامه مطلب
حاشیه دریای خزر

برگزارى ششمین جلسه بررسى پیش‌نویس پروتکل مبارزه با صید غیر قانونى دریاى خزر

ششمین جلسه بررسى پیش نویس پروتکل مبارزه با صید غیر قانونى دریاى خزر به صورت ویدیو کنفرانس با مدیریت کشور ترکمنستان و با حضور کشورهاى جمهورى آذربایجان، جمهورى اسلامى ایران، جمهورى قراقستان، فدراسیون روسیه برگزار شد.

ادامه مطلب
نمایشگاه کابل

نمایشگاه کابل، بستری مناسب برای ورود به بازارهای بین المللی کشاورزی

نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های کشورمان در ورود به بازارهای بین‌المللی و وجود مرز مشترک کشور افغانستان؛ برگزاری نمایشگاه کشاورزی می‌تواند بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری را فراهم کند.

ادامه مطلب
قبلی12

پربازدیدترین

سایر خبرها

رفتن به بالا